Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/v/a/u2387/public_html/_sub/zdruff/CLASS/db_class.php on line 16
ZDRUFF
<img src="./IMAGES/pas.jpg" width="35" alt="header">
Organizačný tím Horolezeckého klubu Vabec

v spolupráci s    

 

Vás pozýva na

 

VIII . ročník

 

 

ZDRUFF

 

 

FESTIVAL HORSKÝCH FILMOV


 

Termín konania:           16. - 17.11.2018   

                                    (piatok aj sobota od 16.00 hod.)
 
Miesto konania:          Kino Tatra, Farbiarska ulica, Stará Ľubovňa (pri Centre voľného času)
Cena vstupenky:            na 1 deň 4,- Eur
 

 

 

Je november, slnečné lúče hrejú čoraz menej a kratšie a aj noc preberá žezlo nad dňom. A práve v týchto melancholických večeroch sa chceme znova naladiť na vlnu mágie prírodných krás a ak sa to tak dá ešte povedať, tak aj ľudských hodnôt.

 

Diváci spod Tatier sa môžu opäť nechať unášať vírom dobrodružstva a nevšedných outdoorových výkonov svetových, ako aj slovenských športovcov a tvorcov jednotlivých filmov. Festival je prehliadkou toho najlepšieho z bratislavského festivalu Hory a mesto 2018, ktorý je prepojený s medzinárodným festivalom VIMFF v kanadskom Vancouveri, pod vedením programového riaditeľa Alana Formánka.

 

Filmový program ponúka špičkové snímky, ktoré „prevedú“ diváka svetom lyžovania, paraglidingu, lezenia, kajakovania, bicyklovania, base jumpingu a iných netradičných športov z rôznych kútov sveta. Bohaté zastúpenie má však opäť aj slovenská dokumentárna tvorba.

 

Prostredníctvom hlasovacej ankety môžu diváci prejaviť priazeň tomu ktorému filmu a tým súťažiť o hodnotné ceny, ktoré sa im v horách určite zídu.

 

Tak sa tešíme, že sa opäť po roku stretneme, vychutnáme si dobrodružnú prehliadku.

 


 

 

 

 

KONTAKT
Daniel Šak - saky0@seznam.cz
www.vabec.sk